+86-020-37781645
ISUZU DMAX 2017 PEALAMP 8982763051
video
ISUZU DMAX 2017 PEALAMP 8982763051

ISUZU DMAX 2017 PEALAMP 8982763051

Rakendatavad mootorimudelid : ISUZU DMAX 2017
OE number: 8982763051
Tehas nr :8-98276305-JL
ISUZU DMAX 2017 PEALAMP
Küsi pakkumist
Product Details ofISUZU DMAX 2017 PEALAMP 8982763051

ISUZU DMAX 2017 HEAD LAMP kuulub välimuse osasse. See on 2017. aasta mudeli vasak pealamp. Selle mootor mudel on 4JJ1 ja selle kogukaal on 2,58 kg. Pealampide komplekt sisaldab lambikesta, udutulesid, pöördesignaale, esitulesid, jooni jne, mis on koondunud kogu sõiduvalgustussüsteemi, mida nimetatakse esitulede komplektiks. pealambi komplekt sisaldab ka õhtu- ja öösõidu laiuse indikaatorit ning mängib öösel sõitmisel ohutut rolli. Meie tooted on teie ainus valik.


Toote üksikasjad

Kvaliteedigarantii:6 kuud

Tegelik suurus: 58 * 37 * 24,5

Päritolukoht: HIINA

Sõiduki mudel: ISUZU DMAX 2017

Tehase number: 8-98276305-JL

Mootori mudel:4JJ1

Brändi nimi:HIINA JÄRELMAKET

Toote nimetus: ISUZU DMAX 2017 PEALAMP

OE Number:8982763051


Tehase number

Kohaldatavad mudelid

Pakendi suurus

8-98276305-JL

ISUZU DMAX 2017

58*37*24.5

ISUZU DMAX HEAD LAMP


Kuum tags: isuzu dmax 2017 pealamp 8982763051, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, hulgimüük, madal hind, algseadmete valmistaja

Küsi pakkumist

(0/10)

clearall